Сьогодні металопластикові вікна витісняють з ринку традиційні дерев’яні конструкції. Завдяки оптимальному поєднанню ціни, теплоізоляційних показників і простоти в обслуговуванні клієнти все частіше замовляють вироби на основі систем із ПВХ.

Купити пластикові вікна за доступними цінами можна для установки в приватному будинку або квартирі. Але їх вибір виправданий і для скління громадських будівель та комерційних об’єктів.

Сучасні віконні конструкції виробляються на основі полівінілхлоридного профілю, армованого металевими вставками. Компанія Міропласт (ТМ WDS) екструдує кілька лінійок віконних профілів. Незважаючи на відмінності у вартості та експлуатаційні характеристики, вікна, що виробляються на базі профілю WDS, мають ряд загальних переваг:

  • Механічна міцність профілю. Пластикові вікна цієї марки відмінно справляються з вітровими і експлуатаційними навантаженнями, тому підходять для установки в висотних будинках або для виробництва виробів з великими розмірами.
  • Теплотехнічні показники профілю. Профілі WDS відрізняються низькою теплопровідністю. Вибір, замовлення і установка конструкцій на основі цих систем підвищує ефективність енергозбереження (при правильному виборі скління і якісного регулювання фурнітури, що виконується не рідше, ніж раз на рік).
  • Довговічність і естетика. Профіль WDS переносить багаторічну експлуатацію без погіршення робочих якостей. При цьому захист пластика від впливу УФ-променів дозволяє вікну зберігати текстуру і первісний відтінок.

Велика асортиментна лінійка профілів полегшує вибір комплектації з різною вартістю готового виробу. Ціна на пластиковий профіль цієї марки цілком доступна: клієнт може купити вікна пластикові при відносно невеликих фінансових вкладеннях.