Монтаж

Ми пропонуємо Вам установку вхідних і міжкімнатних дверей в Івано-Франківську та області. Установка міжкімнатних дверей є справою, яке під силу тільки професіоналові з хорошою підготовкою, великим досвідом по установці дверей, необхідного інструменту.

Наші висококваліфіковані фахівці позбавлять Вас від проблем підготовки отвору дверей, вирівнювання, балансування і від інших тонкощів установки дверей, з якими зазвичай не хочеться стикатися самостійно.

7 кроків установки дверей

Демонтаж

Знімаємо старі двері, видаляємо лиштви і стійки з усіх боків, демонтуємо поріжок (якщо є). Після цього етапу дверний проріз залишається повністю порожнім, без слідів попередньої дверної коробки.

Підготовка дверного отвору

Зачищаємо отвір від залишків піни, клею, монтажних цвяхів та інших залишкових матеріалів. Закладаємо порожнини, штукатуримо тріщини. Отвір повністю готовий до встановлення коробки.

Монтаж дверної коробки

У разі необхідності розширюємо або звужує отвір. Встановлюємо коробку, заповнюємо порожнечі піною, кріпимо петлі. Дуже тонка робота — міліметровий перекіс може зробити експлуатацію болісною. Майстер завжди, за рівнем, перевірить вертикальність.

Дверне полотно

Вішаємо полотно на петлі, ретельно перевіряємо геометрію і плавність ходу двері. Усуваємо всі недоліки. Перевірка — лакмусовий папірець якості установки, новачки і дилетанти завжди «проколюються» на цьому етапі.

Добірні елементи

Вміємо встановлювати добори на коробку з пазами і з кріпленням до відкосу. Завжди дотримуємося правил абсолютної паралельності і мінімізації зазорів.

Лиштва та фурнітура

Встановлюємо лиштви і фурнітуру, врізаємо замок і ручки. Монтуємо обмежувачі і довідники при бажанні клієнта. Перевіряємо якість установки, проводимо стрес-тест.

Результат

Здаємо роботу клієнту, виписуємо гарантію від 12 місяців. Якщо установка проведена правильно, а по-іншому ми і не вміємо, найближчі 5-10 років проблем з дверима не буде.