LibertaLiberta — елітні підлогові і настінні дзеркала на замовлення, які виробляються в точній відповідності з вашими побажаннями. Дзеркальне полотно преміум-класу гарантує неймовірно чисте відображення без спотворень, а великий вибір додаткових аксесуарів робить наші моделі практичними і зручними. Кращі сучасні матеріали, інноваційні технології та ексклюзивне оформлення — відмінні якості наших виробів, які ми виробляємо на європейському обладнанні з використанням комплектуючих преміум-класу. При виготовленні під замовлення ми не беремо доплати за нестандартний дизайн і комплектацію, зазначена ціна фіксована. При замовленні на сайті магазина ви можете купити своє ідеальне дзеркало:

  • З підсвічуванням або без — доступні два типи освітлення: декоративне, направлене на стіну і підкреслює її фактуру, або фронтальне, підсвічується особа дивиться.
  • З рамою або без — оригінальні рами з сучасних матеріалів або лаконічні дзеркала з фацетною обробкою краю. Фацет полегшує дизайн виробу, робить його елегантніше і дорожче.
  • Овальної, прямокутної, круглої або квадратної форми і будь-якого розміру, включаючи нестандартні варіанти.
  • Настінні або підлогові — останні дозволяють побачити зображення в повний зріст.

Будь-яке дзеркало Liberta — справжня окраса, що створює новий образ вашого будинку, що перетворює інтер’єр, що підкреслює його гідності і приховує недоліки. Індивідуальний дизайн наших виробів дозволить підібрати дзеркало до оформлення приміщення так, щоб візуально розширити простір, зробити кімнату світліше, просторіше, затишніше.