Liberta виробляє на замовлення оригінальні скляні шторки для ванної преміальної якості. Ми пропонуємо можливість створити виріб під ваші потреби, просто вкажіть потрібні розміри, виберіть фурнітуру і колір скла. Вартість розраховується без націнок за нестандартне виконання або комплектацію.

Ви можете вибрати один з трьох варіантів шторок зі скла:

  • нерухомі — без стулок;
  • рухомі — стулка, що відкривається на 180 градусів, під прямим кутом всередину і назовні;
  • комбіновані — стулка фіксована до нерухомої частини.

Вироби Liberta виготовляються на європейському обладнанні і тільки з сучасних матеріалів. Ви можете бути впевнені в найвищій якості нашої продукції, на кожен товар діє гарантія 24 місяці. Захисні скляні перегородки дозволяють з комфортом приймати душ, перешкоджають попаданню вологи за межі ванній.

Можливості виробництва дозволяють зробити скляну шторку для душової будь-яких параметрів під замовлення — включаючи нестандартні розміри і пропорції. Вкажіть висоту, загальну ширину і ширину стулки, і ми виготовимо виріб з точність до міліметра. Кут шторки може бути прямим, зрізаним і округленим — на ваш вибір.

Скляна шторка для ванної Liberta виготовлена ​​із загартованого скла європейського виробництва товщиною 8 мм. Воно має підвищену міцність — в 18 разів міцніше простого скла. При пошкодженні вони не розбивається, а розколюється на шматки з тупими краями, якими неможливо порізатися. Шторки Liberta з гартованого скла мають підвищений класом безпеки і служать довгі роки.

Ви можете підібрати колір скла так, щоб він гармоніював з дизайном ванної кімнати — доступні 4 варіанти фарбування: прозорий, сірий графіт, коричнева бронза і повністю прозорий діамант. Останній варіант візуально майже непомітний і ідеально підходить для невеликих приміщень. Красиві забарвлення скляного полотна і лаконічні лінії стулок перетворюють шторки Liberta в справжнє прикраса інтер’єру вашої ванної.

Скляні відкриваються шторки розміщуються на петлях, спеціальний фіксатор дозволяє закріпити дверцята над ванною так, щоб вона не відкривалася від випадкового поштовху або під напором води. Петлі можуть повернути ліворуч або праворуч, залежно від того, з якого боку знаходиться кран.

Вся використовувана фурнітура виготовлена ​​з чистої нержавіючої сталі. Виробник — італійський бренд Colcom Minusco. Зовнішнє декоративне покриття відрізняється високою якістю: воно стійке до дії вологи, не злазить в процесі експлуатації, зберігає насиченість кольору.

До поверхні шторки може бути прикріплена сушка для рушників довжиною 50, 60 або 70 см з нержавіючої сталі, пофарбованої в тон основної фурнітури.

Встановлення жорстких шторок зі скла Liberta проводиться згідно з інструкцією без спеціального обладнання.