Підвіконня, що встановлюється в нижній частині віконного отвору з боку приміщення — це деталь, яка визначає, наскільки комфортною буде експлуатація вікна. Підвіконня має міцно лежати на основі після монтажу, воно повинне мати достатню жорсткість і міцність, при цьому не боятися води, ультрафіолетового випромінювання і механічних впливів. Пластикові підвіконня WDS відповідають усім перерахованим критеріям, а також стандартам якості, прийнятим в Україні.

Підвіконня WDS

Пластикові підвіконня сьогодні займають велику нішу на ринку України. Це відмінна альтернатива підвіконним плитам з натуральної деревини та ДСП, що перевершує їх за експлуатаційними показниками. При цьому ціна підвіконь з ПВХ нижче, ніж у підвіконь зі штучного або натурального каменю.

 • Надійне покриття, стійке до високих температур, вологи та подряпин
 • Внутрішня будова забезпечує високу міцність конструкції
 • Округлена форма капіноса надає підвіконню елегантні обриси

Компанія WDS виробляє підвіконня з якісного полівінілхлориду — того ж, який застосовується при виробництві вікон. Вибір такого матеріалу забезпечує виробам тривалий термін експлуатації і високу жорсткість. Крім того, завдяки декоруванню полімерною плівкою, дизайнерські варіанти підвіконь можуть виглядати як конструкції з натурального дерева.


Білий матовий

Сяючий білий

Мармур

Золотий дуб глянець

Золотий дуб

Горіх

Темна вишня

Дуб Монтана

З чого складається підвіконня WDS?

Підвіконня пластиковий від компанії WDS — конструкція, розрахована на монтаж та експлуатацію під вікном всередині приміщення:

 • Основа виробу — пустотіла полімерна плита. Внутрішні порожнини роблять конструкцію легкою, а перемички між ними забезпечують жорсткість, тому плита не деформується.
 • Поверхня підвіконня розрахована на інтенсивну експлуатацію в приміщенні протягом тривалого терміну. Поверхня не боїться вологи, сонячного випромінювання з вікон і перепадів температур. Стійка поверхня і до подряпин.
 • З боків підвіконня ставляться заглушки, які перекривають внутрішні порожнини. Кольорова гамма заглушок досить широка і включає моделі у всіх доступних відтінках.
 • Вибір конфігурації підвіконь теж не випадковий. Ідеально рівна якісна плита характеризується високою міцністю. Заокруглений капінос надає конструкції елегантного зовнішнього вигляду, при цьому забезпечує додаткову жорсткість конструкції і захист від травм при контакті з гострим кутом.
 • Монтаж підвіконня може виконуватися різними способами. Легка деталь відмінно фіксується на основі і рівно стоїть навіть під навантаженням.

Переваги підвіконь WDS

Пластикове підвіконня від компанії WDS — відмінна альтернатива не тільки дешевим варіантам з ДСП з ламінуванням плівкою ПВХ. Крім високої якості виготовлення, аргументами, які вплинуть на вибір підвіконня, варто вважати:

 • Термін експлуатації. Навіть через 10 років після монтажу підвіконня (в тому числі ламіноване плівкою) і заглушки будуть мати привабливий зовнішній вигляд.
 • Міцність. Жорсткість внутрішньої структури і захисне покриття запобігають деформаціям. Навіть якщо важкі квіткові горщики стоятимуть на широкій поверхні — підвіконня не прогнеться.
 • Стійкість. Поверхня не боїться високої температури. Кольорова гамма не змінюється навіть при впливі сонячного випромінювання з вікон на південній стороні протягом тривалого терміну.
 • Покриття підвіконня є стійким до тертя, порізів і подряпин. Крім того, вироби можна ставити у вологих приміщеннях, не побоюючись набухання.
 • Естетичний зовнішній вигляд. Конструкції доступні в декількох кольорових варіантах — при цьому виглядає ламіноване покриття як нове протягом всього терміну служби.

Ще один аргумент, завдяки якому купують підвіконня пластикові — ціна. Доступна вартість особливо в порівнянні з моделями з литого або натурального каменю робить підвіконня з ПВХ популярним серед покупців.