Гранд — фабрика дверей з повним циклом виробництва від сушки деревини до пакування, тому якість контролюється на кожному етапі. Наша фабрика представляє грандіозний вибір моделей, лиштви і карнизів, який постійно поповнюється.

В базову комплектацію дверей входить полотно з четвертю, дверна коробка укомплектована дверним ущільненням, базове скло, регулюючі завіси та механізм замка з пластмасовим язичком. Можливо укомплектовувати вироби механізмами замків нового покоління з магнітним язичком, який закривається практично беззвучно та м’яко, а також, прихованими завісами яких не видно коли двері зачинені.

Полотно міжкімнатних дверей виготовляється з євробруса сосни, а полотно вхідних дверей заповнюється мінеральною ватою. Дверні коробки укомплектовані гумовим ущільнювачем. Такі технології забезпечують високий рівень тепло та шумоізоляції дверних блоків.

Наша фабрика представляє грандіозний вибір моделей, лиштви і карнизів, який постійно поповнюється. Проте дизайн дверей це не тільки певна модель та колір, варто звернути увагу на види петель та механізмів замків. Для сучасних дверей є можливість обрати приховані петлі та магнітний механізм замка.

Обравши двері «Гранд», Вам не потрібно буде понижати чи звужувати розмір проєму, приводячи його до стандартного. Унікальною особливістю нашого виробника є виготовлення дверей в нестандартних розмірах. Зверніть увагу, що сучасні тенденції інтер’єрів диктують моду на високі двері, які не тільки візуально додають простору але й витончено декорують приміщення.

Двері встановлюються на тривалий термін, тому особливу увагу потрібно приділити вибору матеріалів з яких вони виготовляються. Найважливішими характеристиками є зносостійкість та екологічність. Цим параметрам повністю відповідає технологія при якій основа полотна складається з євробруса. Натуральний шпон по зовнішньому вигляду важко відрізнити від дверей з масиву. При цьому він є зносостійким до випадкових пошкоджень та перепадів температур чи вологості. Найекологічнішим матеріалом є масив дерева. Міжкімнатні двері з масиву цінних порід деревини крім того що є зносостійкими, виглядають приголомшливо. Такі двері можуть служити довше шпонованих, проте коштують значно дорожче.