DND by MartinelliКомпанія Martinelli була заснована ще в 1963 році в Італії, відразу ж узявши курс на виробництво виключно високоякісної і надійної дверної фурнітури. У 1998 році було засновано підрозділ DND, створене для розробки дизайнерського інноваційної продукції. А в 2014 році обидва бренди сформували єдину торговельну марку DND by Martinelli, широко відому сьогодні в багатьох країнах Європи, в тому числі, і в Україні.

Продукція від цієї компанії виробляється на власних заводах DND by Martinelli, на всіх етапах виробництва і в процесі побудови здійснюється контроль якості силами кваліфікованих фахівців.

При виготовленні дверної фурнітури використовуються багато інноваційні досягнення: наприклад, гальванічне покриття Power Chrome для захисту дверних ручок від негативних зовнішніх факторів, а також зносостійкі антикорозійні металеві покриття PVX і PVD.

Розробка стилю фурнітури DND by Martinelli здійснюється за участю іменитих дизайнерів — Андреа Морганті, Мауро Ронки, Сандро Сантантоніо. За рахунок цього модельний ряд продукції регулярно поповнюється стильними новинками.

В даний момент асортимент продукції від DND by Martinelli представлений наступними групами товарів:

  •   дверними і віконними ручками на планці і на розетці;
  •   ручками-кноб;
  •   ручками-скобами;
  •   дверними обмежувачами;
  •   ручками для розсувних систем;
  •   кнокерами.

В каталозі бренду представлено понад 100 моделей дверної та віконної фурнітури, виконаних в 50 різних відтінках, що дозволяє з легкістю підібрати комплекти в єдиному стилі.