Rehau є одним із світових лідерів в галузі розробок та виробництва віконних і фасадних систем. Перший віконний профіль компанії Rehau було екструдовано в далекому 1958 році, а в Україні ми успішно працюємо з 1997 року. Завдяки багаторічному досвіду та новітнім розробкам власного Інституту Полімерів профільні системи Rehau сьогодні є втіленням високої енергоефективності, ексклюзивного дизайну та інноваційних технологій виробництва.

Продукти та рішення Rehau для віконної індустрії відкривають перед виробниками, архітекторами, інженерами та проектувальниками безліч можливостей для будівництва нового та реновації старого житла. Віконні профільні системи Rehau вирізняються якістю і довговічністю, гарантують високу тепло- та звукоізоляцію, створюють оптимальний мікроклімат і затишок в приміщенні, забезпечують захист від зламів, легкість у догляді.

Визнання та якість Rehau підтверджуються високим рівнем довіри до бренду з боку кінцевих споживачів та кількістю реалізованих проектів із застосуванням нашої продукції: з 1997 року в Україні мільйони вікон з профілю Rehau були встановлені в найрізноманітніших об’єктах — від приватних котеджів до великих житлових комплексів.

Наш успіх став можливим завдяки багаторічному партнерству з високваліфікованими віконними компаніями України та Молдови, а також провідним архітекторам, будівельникам, проектувальникам та інвесторам.