Віконна система Rehau Geneo PHZ стала наступною розробкою системи Geneo, яка сертифікована за стандартами passive-house та рекомендована для використання в будинках з пасивним опаленням.*

Завдяки використанню термомодулів та спеціально вмонтованого середнього ущільнення, система Rehau Geneo PHZ стає одним з найінновативніших та найкращих енергоефективних рішень для віконного ринку України.

Для опалення будівлі вистачає пасивного використання сонячного випромінювання, що надходить через вікна, а також віддачі тепла від побутових приладів та самих мешканців. Це стає можливим завдяки значному скороченню теплових втрат споруди.

Переваги Rehau Geneo PHZ

Рівень теплоізоляції

Система сертифікована для використання в будинках з пасивним опаленням. Показники енергоефективності комбінації профілів системи REHAU GENEO PHZ знаходяться на неймовірному для подібних рішень рівні 0,77-0,78 м2К/Вт.

Серцевина профілю RAU-FIPRO

Надзвичайна міцність без додаткових містків холоду. Можливість відмовитися від додаткового металевого армування у 90% випадків. Дозволяє виконувати засклення пройомів розміром 10 м х 2,7 м. Варто зауважити, що розмір стулки може досягати 3м х 2,7м (ВхН), а маса сягати до 400 кг.

Висока звукоізоляція до 46 дБ

Вікна Rehau Geneo PHZ дозволять Вам насолоджуватися тишею, навіть якщо за вікном автомагістраль.

Середнє ущільнення

Три контури ущільнення з вулканізованими кутами забезпечують відмінні ізоляційні властивості вікон. Високоеластичний та стійкий до навантажень матеріал RAU-PREN гарантує тривалий термін експлуатації, захист від протягів, пилу, води та тепловтрат. А це особливо важливо, коли поруч є діти.

Висока інвестиційна привабливість

Досягається завдяки дотриманню стандартів з економії енергії EnEV і, як наслідок, довгостроковому збереженню вартості Вашої нерухомості.

Застосування Rehau Geneo PHZ

  • Ідеально підходить для будинків з низьким споживанням енергії та для заміни вікон в приміщеннях з індивідуальною системою опалення або обладнаних лічильниками тепла.
  • Відповідає стандартам будинків з пасивним опаленням (passive house).
  • Рекомендована для виготовлення вікон складної геометричної форми, яку неможливо армувати, зберігаючи при цьому повноцінний функціонал конструкції.

Дизайн

  • Поверхня High Definition Finishing (HDF): блискучий вигляд, легке та швидке усунення забруднень за допомогою звичайних миючих засобів.
  • Скошений дизайн стулки, висота непрозорої частини профілю 155 мм забезпечує оптимальне світлопропускання.
  • Необмежені дизайнерські можливості: з Rehau Geneo PHZ можна втілити необмежені архітектурні рішення — вперше з повністю армованого профілю можна виготовити круглі, трикутні, трапецієвидні вікна. Доступні різноманітні кольорові рішення: кашування, лакування, алюмінієві накладки.

Характеристики Rehau Geneo PHZ

Конструктивна глибина:86 мм
Кількість камер:6 камер
Максимальна товщина склопакету:до 53 мм
Коефіцієнт теплопередачі*:Uf =0,77-0,78 Вт/м²K
Коефіцієнт опору теплопередачі**Rf =1,29-1,28 м²K/Вт
Звукоізоляція*:без сталевого армування до Rw,P = 47 дБ (зі склом Rw,P= 50 дБ)
Зламобезпека:до класу RC3, до класу RC2 без сталевого армування
Повітропроникність:Клас 4 згідно з EN 12207
Водопроникність:до клаcу 9A згідно з EN 12208
Ущільнення:RAU-PREN
Кількість контурів:3 контури ущільнення

*  Дані отримані з експертного висновку ift Rosenheim.

** Коефіцієнт опору теплопередачі профілю Rf отримано розрахунковим шляхом як величину, зворотно пропорційну до Uf.