Міжкімнатні скляні двері — це вже не нове інтер’єрне рішення. Швидше можна назвати його перевіреним і довели свої сильні сторони. У всякому разі, поки не існує і не передбачається настільки ж стильною і при цьому функціональної альтернативи. До того ж, двері зі скла в інтер’єрі легко вписуються в будь-який стиль, простір і завдання. Судіть самі:

  • Ванна кімната — традиційне приміщення для скляних дверей. Тут повною мірою проявляється їх функціональність. Скло не боїться вологи, і без проблем переносить перепади температури повітря. У ванній або душі скло не свариться з іншими предметами меблів і сантехнікою. Воно доречно навіть в маленькій ванній кімнаті.
  • Вітальня — ось вже де можна нескінченно експериментувати з дверима зі скла! Крім свого прямого призначення, вони можуть виконувати функцію зонування. Відмінне рішення для стилів лофт і хай-тек. А якщо творчо обіграти скло, то воно прикрасить будь-який інтер’єр, від суворої класики до ніжного «Провансу».
  • Кухня, відокремлена від житлових кімнат скляними дверима, — це дуже зручно! Такий прийом дозволяє затримувати кухонні запахи, але не перегороджує, не «дрібнити» приміщення.
  • Балкони, тераси, внутрішні дворики і інші «душевні» куточки вашого будинку виграють від установки скляних дверей. Що виграють? Затишок, додатковий комфорт і практичність.

Розпашна або розсувна конструкція скляних дверей дозволяє «вписати» її практично в будь-який простір, в тому числі нестандартно за формою і / або розміром. Але тільки скляні двері на замовлення зможуть відповідати такому індивідуальним проектом.