Міжкімнатні двері виступають символом краси, витонченості і престижу для будь-якого інтер’єру: будь то квартира, заміський будинок або офіс, класичний або ж найсучасніший і модний стиль обробки приміщень… Правда, далеко не завжди покупка такого декоративного елементу виправдовує всі очікування. Адже, на жаль, при всій різноманітності українського ринку далеко не кожні двері заслуговують на схвальну оцінку. Тому, щоб не помилитися, варто звернути увагу на пропозицію компанії «Брама».

Що відрізняє всі наші двері? США і Естонія, Польща і Катар, Швеція, Вірменія і ще півтора десятки інших країн — саме таке охоплення експорту нашої продукції по світу. А пояснюється це якістю кожного дверного полотна:

  • Продумана конструкція. Наші двері мають полотна зі зрощеного соснового бруса, який з двох сторін обшитий HDF-плитами. Ще з такого ж бруса нами виготовлена коробка, яка доповнена зносостійким
    ущільнювачем. Завдяки всьому цьому виходить надійна і довговічна система.
  • Кращі матеріали. У нашій компанії пускають на двері міжкімнатні шпон натуральний: ми гарантуємо це. На вибір доступні американський горіх, дуб та ясен. Покриття отримує тонування і лакування із захистом від UV. Також слід зазначити різноманітність скла для вставок, включаючи сатиноване, триплекс і з елементами кристалів.
  • Привабливий вигляд. Наші дизайнери «малюють» двері так, щоб вони максимально гармонійно відповідали стилю вашого інтер’єру. При цьому не має значення, в якій манері виконано їх дизайн: завжди актуальна класика, популярний мінімалізм, авангардний модерн або ж, наприклад, хітовий лофт.