Нові вікна Synego — ідеальний спосіб заощадити! Synego пропонує Вам до 50% підвищення теплоізоляції у порівнянні зі звичайними вікнами. З Synego Ви зможете суттєво скоротити витрати на опалення, натомість підвищити вартість свого житла — сьогодні, завтра і в майбутньому…

Старі вікна — джерело найбільших тепловтрат в оселі. Вони погано ізолюють і зазвичай технічно застарілі. В результаті через вікна втрачається зовсім недешеве тепло. Завдяки відмінним теплоізоляційним властивостям системи Synego Ви зможете скоротити енерговитрати, і рахунки за опалення Вас більше не лякатимуть!

Заощаджуйте на енергоспоживанні, а не на вікнах!

Профільна система Rehau Synego має 7 камер в рамі та 6 камер в стулці для підвищеної термоізоляції. 2 контури ущільнення надійно захистять від протягів та вологості. Опціонально можливо третє ущільнення (Rehau Synego MD).

Показники теплоізоляції вікна з профілю Rehau Synego в комбінації з різними склопакетами та різними варіантами ущільнення:

Теплоізоляція склопакету (Rg)Synego AD
(2 контури ущільнення)
Synego MD
(3 контури ущільнення)
1,25 м²К/Вт1,06 м²К/Вт1,08 м²К/Вт
1,42 м²К/Вт1,14 м²К/Вт1,16 м²К/Вт
1,66 м²К/Вт1,23 м²К/Вт1,26 м²К/Вт
2,00 м²К/Вт1,35 м²К/Вт1,38 м²К/Вт
2,50 м²К/Вт1,49 м²К/Вт1,51 м²К/Вт

«Вимкніть» шум та почувайтесь комфортно!

Гучний транспорт, сусідська косарка — шум оточує нас повсюди… Останні дослідження доводять, що регулярний дискомфорт через транспортний шум може призвести до підвищення ризику захворювань серцево-судинної системи.

Вікна з профільної системи Rehau Synego «вимикають» шум. Перетворіть Вашу оселю на оазу спокою та затишку і почувайтесь комфортно! Забудьте про стрес, спричинений зовнішнім шумом.

Більше чистоти завдяки інноваційній поверхні профілю

Завдяки високотехнологічній формулі поверхні профілю (HDF — High Definition Finishing) Ваші вікна щодня сяятимуть наче нові. Інноваційна формула захищає поверхню профілю та забезпечує неповторний блиск. Вікна з профільної системи Rehau Synego не лише довше залишаються чистими — вони потребують набагато менше зусиль по догляду.

Секрет HDF-формули полягає у спеціальній рецептурі та вдосконаленому способі виробництва, які були розроблені досвідченими інженерами Rehau в результаті інтенсивних досліджень. Поверхня профілю Synego помітно гладкіша та вирізняється неперевершеним глянсом.

Розмаїття форм та кольорів

Перше враження найважливіше — навіть, коли йдеться про вікна. Саме тому ми пропонуємо обирати вікна виключно за Вашим смаком.

Вікно не обов’язково має бути прямокутним. Велике, маленьке, прямокутне чи заокруглене — з профільною системою Rehau Synego перед Вами відкриваються числені архітектурні можливості, а шпроси, елементи стилю чи креативні складові допоможуть розставити акценти. Rehau Synego — ідеальний вибір як для новобудови, так і для реконструкції та ремонту.

Серед понад 220 кольорів оберіть свій улюблений. Для зовнішнього та внутрішнього оздоблення вікна можна обрати різні кольори: наприклад, зовнішній антрацит та внутрішній класичний білий. Сяюча білизна, тепла фактура дерева чи стильний металік — незалежно від обраного кольору Ваше вікно виглядатиме як нове, навіть після багатьох років експлуатації, тому що профіль Rehau Synego стійкий до вигорання та атмосферного впливу.

Технічні характеристики системи

Конструктивна глибина:80 мм
Кількість камер:рама 7 камер, стулка 6 камер
Максимальна товщина склопакету:до 51 мм
Коефіцієнт теплопередачі*з ущільненням притвору (SYNEGO AD): U= 1,0 Вт/м²K
з середнім ущільненням (SYNEGO MD): U= 0,94 Вт/м²K
Коефіцієнт опору теплопередачі**з ущільненням притвору (SYNEGO AD): R= 1,0 м²K/Вт
з середнім ущільненням (SYNEGO MD): R= 1,06 м²K/Вт
Звукоізоляція*:до Rw,P = 46 дБ 
Зламобезпека:до класу RC3
Повітропроникність:клас 4 згідно з EN 12207
Водонепроникність:до клаcу 9A згідно з EN 12208
Ущільнення:RAU-PREN
Кількість контурів:2 (AD) / 3 (MD)

* Дані отримані з експертного висновку ift Rosenheim.

** Коефіцієнт опору теплопередачі профілю Rf отримано в ході випробувань, що підтверджено протоколами випробувань № 107с та № 108с від 11.06.2015р.