Модель шторки зі спецефектом — всього одна деталь володіє багатьма функціями і виконує різні завдання. Захист, трансформація, компактність — в кращих традиціях дизайну Liberta.

Конструкція

Комбінована душова шторка на ванну, складається з двох частин: нерухомої стінки і відкривається дверцята з функцією фіксації «закритого» положення над ванною.

Характер

Конструктивна геометрія. Мінімум перегородок, максимум повітря. Ефективний захист від бризок та економія простору.

Установка

Детальна інструкція з монтажу знаходиться разом в комплекті зі шторкою. Встановлюється на бортик ванни з боку душової лійки. Кут відкривання дверцят — 90 градусів в обидві сторони (назовні і всередину). Конструкція забезпечена фіксацією в середньому (закритому) положенні над ванною, тому безпечна і не може відкритися без вашого бажання.


Надійна фурнітура. Перевірена фурнітура з нержавіючої сталі провідних європейських виробників.

Комфорт. Легкість прибирання та утримання душової кабіни в чистоті.

Точність розмірів. Будь-який розмір на замовлення. Задайте розмір своєї душової кабіни з точністю до міліметра.

Довговічність. Гарантія 25 років.
Рекомендації

Рекомендована ширина рухомої частини шторки Sparta — не менше 350 мм (при загальній ширині шторки 800 мм), висота — від 1500 мм. При такому розмірі шторка вільно відкривається і ефективно стримує бризки під час прийому душу.

Якщо ви хочете, щоб шторка відкривалася ширше, на повні 180 градусів — вкажіть цей параметр при замовленні. Пам’ятайте, при цьому відкривання буде можливим або тільки назовні або тільки всередину. Також, в цьому випадку, фіксація в середньому положенні технічно неможлива.