Компанія Міропласт розробляє і випускає профіль WDS 7S для виробництва металопластикових вікон з високою енергоефективністю. Такі конструкції встановлюють в житлові будинки і квартири, в тому числі реконструйовані за програмою ЄБРР IQ energy.

Характеристики профільної системи WDS 7S

Шестикамерна профільна система WDS 7S (по 6 камер в рамі і стулці) має монтажну ширину 70 мм. Фактичні показники енергоефективності металопластикових вікон з профілю WDS 7S забезпечують можливість скління житлових об’єктів. Ця профільна система — оптимальне рішення для реконструкції житлових будинків в рамках програми IQ energy, згідно якої умови кредитування компенсують частину ціни.

Переваги металопластикових вікон з профілю WDS 7S

При аналізі металопластикових вікон, у виробництві яких використовувався профіль серії WDS 7S, відгуки власників зачіпають такі аспекти:

  • Енергоефективність. Високі показники опору теплопередачі у цій серії досягаються за рахунок збільшення монтажної ширини рам і стулок, а також оптимальної конфігурації внутрішніх камер.
  • Міцність і надійність. Профіль екструдується з полівінілхлориду на професійному обладнанні, а виробник демонструє високу відповідальність і контролює якість. Використання сучасних технологій забезпечує конструкціям цієї серії необхідну жорсткість навіть при великих габаритах.
  • Помірна ціна. Так, серія WDS 7S — це не найдешевший варіант, і для того, щоб купити вікно, потрібні вкладення. Але фактичні експлуатаційні параметри серії дуже високі, тому придбання окупається за рахунок комфорту і економії на енергоносіях.

Зовнішній вигляд металопластикових вікон з профільної системи WDS 7S

Вікна WDS 7S відрізняються і красивим зовнішнім виглядом. Заокруглені лінії рами, стулки і штапика, що фіксує склопакет, гармонійно поєднуються з інтер’єрними рішеннями. До вибору пігментів виробник підходить з особливою відповідальністю. Використання стійких барвників, професійного обладнання для екструзії і сучасних технологій гарантує збереження білизни профілю. У цехах компанії Міропласт встановлене сучасне обладнання для ламінації профілю. При виробництві вікон застосовується технологія зовнішньої, внутрішньої і двосторонньої ламінації. Палітра складається з 37 відтінків, що включають варіанти з кольором і текстурою натурального дерева дорогих порід.

16 стан­дартних кольорів ламіна­ції


Золотий дуб

Горіх

Дуб Шеффілд

Дуб Монтана

Натуральний дуб

Темна вишня

Антрацит

Срібний металік

Кедр

Морений дуб

Сосна

Вінтаж

Дуб рустікал

Синій морський

Червоний осінній

Зелений лісовий