Профіль WDS 8S було розроблено компанією Міропласт для виготовлення вікон з високою енергоефективністю. Вікна з профілю цієї серії відрізняються низькою теплопровідністю, міцністю і естетичним зовнішнім виглядом (білосніжний або ламінований профіль), тому ідеально підходять для установки в приватні будинки і котеджі.

Характеристики металопластикових вікон WDS 8S

Пластиковий профіль серії WDS 8S — шестикамерний (по 6 камер в рамі і стулці), з монтажною шириною 82 мм.

Опір теплопередачі профільної системи можна збільшити за рахунок установки енергозберігаючого склопакету. Тому пластикові вікна WDS 8S зберігають значно більше тепла: разом з герметичністю притвору це забезпечує економію на опаленні.

Переваги металопластикових вікон з профілю WDS 8S

За технічними характеристиками і відгуками, WDS 8S — оптимальний варіант для виготовлення вікон, які будуть встановлюватися в приватні будинки і котеджі. Саме в котеджах з якісною теплоізоляцією стін розкривається потенціал цієї профільної системи.

Переваги цієї серії пластикового профілю:

  • Енергоефективність. Віконні конструкції з енергозберігаючим склом проводять мінімум тепла, створюючи умови для економії електроенергії. Сонцезахисний або мультифункціональний склопакет також захистить від перегріву в спеку.
  • Надійність. Міцність рам і стулок (разом з посиленим армуванням) захищає їх і від деформації, і від спроб несанкціонованого проникнення. Підвищити рівень безпеки може встановлення міцного скла (триплекс) і монтаж протизламної фурнітури.
  • Звукоізоляція. Товщина і конфігурація профільної системи, використання сколпакетів з мінімальною звукопроникністю, а також герметичність притискання стулки до рами захищають від зовнішнього шуму, створюючи акустичний комфорт.

Зовнішній вигляд вікон WDS 8S

Вікна з пластикового профілю серії WDS 8S встановлюють в приватні будинки і котеджі не тільки через їх характеристик. Стильний зовнішній вигляд — ще одна причина популярності цієї серії:

  • Головний плюс конструкцій — зовнішній вигляд рам і стулок. Заокруглені краї виглядають органічно і поєднуються з різними архітектурними стилями.
  • Навіть в базовому білому кольорі профільна система виглядає ефектно. Білосніжна поверхня не жовтіє, зберігаючи свій відтінок десятиліттями.
  • Для вікон з профільної системи WDS 8S існує безліч варіантів ламінування. Можна купити віконну конструкцію в одному з 37 відтінків декору.

Додатково прикрасити вікно з профілю серії WDS 8S — білого або ламінованого — може декоративний склопакет. При виробництві дизайнерських вікон використовується тоноване або структурне скло.

16 стан­дартних кольорів ламіна­ції


Золотий дуб

Горіх

Дуб Шеффілд

Дуб Монтана

Натуральний дуб

Темна вишня

Антрацит

Срібний металік

Кедр

Морений дуб

Сосна

Вінтаж

Дуб рустікал

Синій морський

Червоний осінній

Зелений лісовий