Профіль WDS 6S розроблено компанією Міропласт спеціально для скління житлових будинків і квартир. Для нього характерне оптимальне поєднання привабливого зовнішнього вигляду, теплотехнічних показників (вони відповідають вимогам ДСТУ) і збільшеного світлопропускання. Вікна з профілю WDS 6S відмінно підходять для великих отворів — склопакети зі збільшеною шириною і висотою забезпечують ефективне освітлення, і при цьому запобігають втратам теплової енергії.

Характеристики профілю WDS 6S

Характеристики профілю і його відповідність вимогам ДСТУ дозволяють без обмежень встановлювати металопластикові вікна з WDS 6S в житлові приміщення в Україні. При правильному монтажі і ефективному налаштування фурнітури для щільного притиску це забезпечить збереження тепла навіть в холодну пору року.

Переваги вікон з профільної системи WDS 6S

При оцінці профілю WDS 6S відгуки власників вікон стосуються в першу чергу їх експлуатаційних якостей. Основні переваги:

  • Хороші показники енергоефективності — опір профілю теплопередачі відповідає всім стандартам і вимогам ДСТУ.
  • Зниження теплопровідності за рахунок встановлення широких склопакетів.
  • Хороші механічні характеристики (їх можна поліпшити, поставивши сталеве армування більшої товщини).
  • Підвищене світлопропускання через вікна за рахунок конфігурації рам і стулок.

Крім того, профільна система WDS 6S відрізняється сучасним дизайном. Геометрія наплавів і штапиків забезпечить гармонійне поєднання цього профілю як з класичними, так і з сучасними інтер’єрами.

Зовнішній вигляд вікон з профілю WDS 6S

Дизайнерський потенціал профільної системи WDS 6S не обмежується продуманої геометрією профілю і його окремих елементів. Плюсом буде можливість виготовлення металопластикових вікон з ламінованого профілю WDS 6S. Колекція включає 8 стандартних відтінків ламінації і більше 30 варіантів нестандартного декору.

8 стан­дартних кольорів ламіна­ції


Золотий дуб

Горіх

Дуб Шеффілд

Дуб Монтана

Натуральний дуб

Темна вишня

Антрацит

Срібний металік