Широка лінійка профільних систем, що випускаються компанією WDS, включає ПВХ профіль WDS 5S. Хороші експлуатаційні характеристики, ціна і сучасний дизайн дають можливість використовувати профіль при виготовленні конструкцій, призначених для установки в квартири з центральним опаленням, а також для скління балконів.

Характеристики профілю WDS 5S

Профіль WDS 5S — п’ятикамерний, з монтажною шириною 60 мм. Для його виготовлення компанія використовує якісний ПВХ, що володіє високою міцністю і жорсткістю.

Характеристики профілю:

  • Показник опору теплопередачі — не менше 0,80–0,87 м2 *с/Вт при використанні енергоефективного склопакету.
  • Максимальна товщина заповнення (склопакет, сендвіч-панель) — 32 мм.

Ця профільна система підійде для скління квартир в багатоквартирних будинках, виготовлення балконних дверей і офісних перегородок. Встановлення вікон на базі серії WDS 5S забезпечує ефективне енергозбереження.

Переваги вікон на основі профілю WDS 5S

При аналізі цієї профільної системи до переліку переваг включають: доступну вартість та можливість встановлення енергоефективних склопакетів товщиною до 32 мм.

  • Високу жорсткість, що захищає стулку або двері від деформації і гарантує стабільну роботу фурнітури.
  • Міцність, яка дає можливість виробляти якісні великогабаритні конструкції — вікна з трьома  стулками або системи для фасадного скління.
  • Простий догляд за гладкою поверхнею пластикового профілю.

Зовнішній вигляд вікон на базі профільної системи WDS 5S

Ще одна перевага вікон, для виробництва який використовують ПВХ профіль WDS 5S — привабливий зовнішній вигляд. Навіть в базовому варіанті (білий колір) конструкція виглядає акуратно і стильно завдяки продуманій геометрії рам, стулок і шатпиків.

Дизайнерський потенціал пластикового профілю WDS 5S може бути розширено за рахунок ламінації. Компанія використовує якісну ламінацію, колір і текстура якої імітують натуральне дерево — доступні 8 стандартних відтінків і набагато більше кольорів під замовлення.

8 стан­дартних кольорів ламіна­ції


Золотий дуб

Горіх

Дуб Шеффілд

Дуб Монтана

Натуральний дуб

Темна вишня

Антрацит

Срібний металік